Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 progeCAD Professional ZDARMA pro školy - MujBiz.eu

«

»

Úno 03

Print this Příspěvek

progeCAD Professional ZDARMA pro školy

Věděli jste o tom, že Vaše škola může mít licence profesionálního 2D/3D CAD softwaru zcela zdarma?
Ano, progeCAD® tuto možnost nabízí!

progeCAD Professional je produkem italské firmy ProgeSOFT.
Program je primárně určený pro navrhování a tvorbu dokumentace převážně ve 2D.
Důležité je, že zaručuje plnou kompatibilitu s AutoCAD® výkresy (ukládá a otevírá přímo v nativním AutoCAD® formátu bez nutnosti konverze). Jedná se o formáty DWG 2.5 až 2017, DXF, DGN a další.

Klasické komerční licence progeCAD Professional jsou časově neomezené a pokud se uživatel sám nerozhodne pro upgrade na vyšší verzi, zůstávají mu stávající licence doživotně!

Školní licence jsou určeny pouze pro nekomerční studijní využití. Studenti a učitelé mohou mít program nainstalovaný jak na školních počítačích, tak i na svých domácích. Každý rok je třeba kontaktovat dodavatele progeCADu a zažádat o obnovení školní licence.
Na základě toho škola obdrží nové aktuální licenční číslo. Dodavatelem softwaru je v České a Slovenské republice společnost SoliCAD.

Proces získání licence pro Vaši školu je jednoduchý. Stačí vyplnit formulář – ŽÁDOST, kterou zašlete elektronicky na email office@solicad.com, vytištěnou poštou společně s podpisem a razítkem na adresu společnosti SoliCAD, s.r.o. – Na Bučance 9, 140 00 Praha 4. Podmínkou pro získání této licence je i umístění banneru na stránkách školy (s informací o používaném softwaru) s odkazem na stránky progeCAD Professional.

O licenci progeCAD Professional mohou žádat všechny typy škol. Státní i soukromé školy s nejrůznějším zaměřením. Nejvíce však progeCAD® využívají střední, odborné a vysoké školy s technickým zaměřením. Dále pak uměleckým či všeobecným.

Škol, které progeCAD zdarma již využívají je opravdu mnoho! Například jsou to: Vyšší odborná škola a Střední škola slaboproudé elektrotechniky v Praze, České vysoké učení technické v Praze, VUT v Brně, Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií, Technická univerzita v Košiciach.

Uplatnění najde progeCAD® převážně v oborech jako jsou architektura a stavebnictví, strojírenství, TZB – HVAC (technické zařízení budov), elektrotechnika, kutilství nejrůznějšího druhu a v mnoha dalších odvětvích.

Zdarma si můžete progeCAD Professional stáhnout a vyzkoušet na 30 dní. Ke stažení je k dispozici opět na webových stránkách společnosti SoliCAD, s.r.o. V rámci testování máte bezplatnou technickou podporu, která je i samozřejmou součástí jakékoliv pořízené licence programu progeCAD.

progeCAD 2017 Professional lze používat na Windows Vista, Windows 7, Windows 8 a Windows 10. Je založen na jádru IntelliCAD 8.

Chcete vědět více o funkcích, které nabízí progeCAD Professional? Navštivte webové stránky www.solicad.com nebo se podívejte na video https://youtu.be/zjWGXm46AXQ!

progeCAD Professional 7 2 4

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2017/02/03/progecad-professional-zdarma-pro-skoly/

Napsat komentář