Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 CADprofi – nadstavba na progeCAD a další 2D CADy - MujBiz.eu

«

»

Úno 21

Print this Příspěvek

CADprofi – nadstavba na progeCAD a další 2D CADy

Program CADprofi je vyhledávanou nadstavbou nejen na progeCAD Professional a AutoCAD®, ale i na další známé CAD softwary.

Pokud chcete svou práci několikanásobně zrychlit a zefektivnit, CADprofi je tou správnou volbou!

Vyzkoušejte si ho na 30 dní zcela ZDARMA a posuďte sami jeho funkce a přínosy!

Všechny 4 moduly, ve kterých je k dostání, jsou parametrické CAD aplikace obsahující knihovny přednastavených symbolů a značek. Jednoduše je tak můžete ihned vkládat do Vašich výkresů. Naskýtá se i možnost vlastní tvorby symbolů, značek, bloků, razítek a dalších, které si poté snadno uložíte do vlastní knihovny v CADprofi a opět jednoduše vkládáte do výkresů.

Uplatnění má CADprofi především v oblastech strojírenství, stavebnictví a architektura, elektro a TZB. Z toho také vyplývají jednotlivé moduly, které jsou na tyto odvětví přímo stavěny.

Přístup k nadstavbě CADprofi je přímo z Vašeho prostředí CAD softwaru, ke kterému se automaticky přizpůsobí. Odpadá tak nutnost přepínání mezi několika okny různých programů a neustálého přenášení souborů s projekty sem a tam.

Výkresy vytvořené pomocí CADprofi jsou plně kompatibilní s nejnovějšími DWG a DXF formáty a mohou být editovány jinými programy.

V CADprofi je k dispozici sbírka knihoven mnoha známých výrobců. Tyto knihovny obsahují zařízení a elektrické rozvaděče, kabelové lávky, sběrnice, projektování ochranných systémů osvětlení, čerpadla, armatury, kotle, nádrže, prvky odsávání / komínových instalací, prvky instalatérských zařízení, …

Licence CADprofi podporuje 23 různých světových jazyků, mezi kterými je i čeština.

Pojďme si jednotlivé moduly přiblížit blíže.

CADprofi Architectural – Architektura (Architektura, únikové plány)
CADprofi Mechanical – Strojírenství (Mechanika, ocelové konstrukce)
CADprofi HVAC & Piping – TZB (technické zařízení budov, potrubní rozvody)
CADprofi Electrical – Elektro (Elektrifikace, osvětlení)

CADprofi Architektura

Modul CADprofi Architektura je určený pro stavaře a architekty. Lehce vytvoříte stavební plány, řezy a půdorysy, ale i únikové plány, které následně opatříte kótami a přidáte popisky. Knihovna zde obsahuje předpřipravená okna, dveře, nábytek a další nábytkové předměty.

1arch_start

CADprofi Strojírenství

Modul CADprofi Strojírenství obsahuje funkce pro usnadnění návrhů ve strojírenství, přístrojích a zařízeních , mechanice a ocelových konstrukcích. Samozřejmostí jsou knihovny plné normalizovaných dílů, šroubů, matic, pružin, ložisek, ocelových profilů, přírub, trubek a dalších součástí národních a mezinárodních norem. Snadno zde nakreslíte také schémata pro pneumatiku a hydrauliku.

1mech_start

CADprofi TZB

Tento modul CADprofi TZB je uzpůsobený k projektování technického zařízení budov – ventilace, potrubí, klimatizace, topení, a jiná technologická zařízení.
Navrhovat můžete komplexní projekty spojením funkcí pro navrhování plánů a diagramů s izometrickými pohledy. Knihovny jsou plné potrubí, zdravotní a požární bezpečnostní techniky, chladicích instalací a jiných druhů technologických zařízení pro pozemní a průmyslové stavby.

1_hvac_start

CADprofi Elektro

Poslední modul CADprofi Elektro poskytuje nástroje ke konstruování světelných, elektrických, telekomunikačních a jiných zařízení (silnoproud, nízké napětí, telekomunikační, bezpečnostní a anténní instalace). V knihovně naleznete nepřeberné množství symbolů, které splňují nejnovější elektrické normy, svítidla, rozvaděče a další.

1electro_start

Více informací o CADprofi naleznete na stránkách společnosti SoliCAD, s.r.o.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2017/02/21/cadprofi/

Napsat komentář