Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Vodící tyče a kuličková pouzdra - MujBiz.eu

«

»

Kvě 01

Print this Příspěvek

Vodící tyče a kuličková pouzdra

V kategorii vodící tyče a kuličková pouzdra najdete součástky, které se hodí pro automatické balící stroje, dřevozpracující či obráběcí stroje, roboty, stroje pro potravinářství, farmaceutický průmysl i tiskařské nebo sítotiskové stroje.  Vodící tyče jsou povrchově kalené a používají se především jako lineární vodící tyče pro kuličková pouzdra nebo pro kluzná pouzdra. Samozřejmou součástí nabídky jsou také kuličková pouzdra v různých provedeních, včetně linearsetů.

Vodící tyče

Nabízíme vám přesné kalené a broušené vodící tyče pro lineární vedení. Vodící tyče Standard W jsou nejčastěji používaným typem pro kuličková pouzdra, my je nabízíme ze skladu o rozměrech 5 – 80 mm a délce do 3 000 mm nebo tyče dělíme na požadovanou délku. V nabídce naleznete i stejný typ s chromovou vrstvou (typ WV), která částečně zabraňuje korozi. Pro kuličková pouzdra jsou vhodné i nerezové vodící tyče WRB, vyznačující se úplnou odolností proti korozi. Pro potřeby vedení kabelů, tlakových kapalin a plynů nabízíme také vodící tyče typu WH a WHV v dutém provedení.

Standard W

Kuličková pouzdra

Kuličková pouzdra Teatechnik jsou oboustranně utěsněná, materiál kuliček je z ložiskové oceli. Pouzdra jsou k dispozici pro vodící tyče lineárního vedení od 6 do 60 mm. Vyznačují se nízkou radiální vůlí. Prohléněte si nabídku na uzavřená KH pouzdra a otevřená UB-OP pouzdra.

Kuličková pouzdra KH uzavřená

Linearsety

Kuličková pouzdra v hliníkových domcích jsou dostupné pro vodící tyče od 12 do 60 mm. Prodáváme i pouzdra v domcích pro vyšší statická a dynamická zatížení. Prohlédněte si nabídku na uzavřený SAKH linearset nebo tandemový STAKH linearset.

Linearset SAKH uzavřený

Podpěry a uchycení

Uchycení vodících tyčí typu FGWA, FGWH, FGWN a SFWR pro průměry od 6 až 60 mm. Prodáváme také vrtané a nevrtané podpěry FTSU a FTSN. Sortiment je v provedení slitiny hliníku.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2017/05/01/vodici-tyce-a-kulickova-pouzdra/

Napsat komentář