Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Affiliate program - zajímavé provize - MujBiz.eu

«

»

Kvě 04

Print this Příspěvek

Affiliate program – zajímavé provize

Stát se affiliate partnerem TeleTrade můžete zcela zdarma. Našim affiliate partnerům poskytujeme nejlepší partnerské podmínky a všechny potřebné účinné nástroje.

Máte vlastní webové stránky nebo blog, jste aktivním účastníkem fór a sociálních sítí? Milujete komunikaci a máte široký okruh přátel, partnerů a kolegů? Jako náš klient Teletrade affiliate program můžete v komunikaci pokračovat a zároveň vydělávat! Stačí pouze umístit partnerský odkaz nebo jednoduše povědět o nás svým přátelům a poskytnout jim Váš partnerský odkaz, a my Vám zaplatíme 15 až 50 % z příjmu společnosti TeleTrade (spread, provize atd.) z každého lotu zobchodovaného Vámi přivedeným klientem.

Ze své strany nabízíme všem našim partnerům podporu rozvoje podnikání a snažíme se najít individuální přístup s ohledem na specifika činnosti a očekávané výsledky. Naši odborníci na partnerský program a Forex jsou Vám k dispozici a jsou připraveni poskytovat individuální pomoc a poradenství. Máme zájem na tom, abyste skutečně vydělávali v našem provizním programu, a tak činíme všechno pro to, abychom Vám pomohli!

Kde propagovat a jak získávat provize

Kombinací odbornosti a zkušeností jsme shromáždili největší archiv marketingových materiálů poskytujících možnost efektivní realizace reklamy a výkonu affiliate programu tak, aby byla snadno zapamatovatelná a pro Vás zisková.

Vyberte si z široké škály marketingových zdrojů pro partnerský program, včetně videí poskytovaných ke zveřejnění na Vašich webových stránkách, v blogu nebo sociálních sítích. Dále nabízíme výběr vysoce optimalizovaných mobilních marketingových materiálů, kterými přilákáte aktivní uživatele mobilních gadgetů a maximalizujete tak výkonnost na svůj provizní program.

 

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2017/05/04/affiliate-program-zajimave-provize/

Napsat komentář