Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Poznejte produkty REWITEC - MujBiz.eu

«

»

Kvě 17

Print this Příspěvek

Poznejte produkty REWITEC

Každý majitel auta si je vědom toho, že duší a srdcem auta je jeho motor. Bez něj by neudělal ani metr. Mnozí si vybírají automobil právě podle výkonu motoru. Čím je silnější, tím lépe. O motor a jeho části je třeba patřičně starat, aby všechno klapalo, jak má.

Němečtí odborníci přišli s novinkou. Vyvinuli inovativní produkt, který pomůže benzínovým nebo naftovým motorem. Produkty značky REWITEC dokáží nevídané věci. Jsou totiž schopné snížit spotřebu paliva a také obnovit opotřebované povrchy vnitřních součástek motoru a převodovky.

rewitec-powershot-m-benzin-es-dizel-motorok-szamara-2000ccm

Tyto produkty po aplikaci vytvoří jednu metalsilikátovú vrstvu na vnitřních částech. Pozor! Výrobky REWITEC nejsou žádné aditivum do benzínu nebo oleje. Je to nano koncentrát, který dokáže ochránit vnitřní součástky motoru. Míra tření a opotřebení povrchu se dlouhodobě sníží, díky čemuž dojde k prodloužení životnosti motoru.

Shrňme si, jaké výhody získáte produkty REWITEC:

 1. Formula této metalsilikátovej krycí vrstvy dokáže snížit spotřebu paliva a obnovit opotřebované povrchy.
 2. Produkt REWITEC dokáže obnovit výkon motoru a tlak oleje na původní hodnoty.
 3. Produkt REWITEC není žádné aditivum! To znamená, že nezmění vlastnosti oleje a neobsahuje přísady se zlepšenou mazivostí.
 4. Dokáže opravit mikroskopické trhliny.
 5. Zaručuje dlouhodobou ochranu vůči opotřebení.
 6. REWITEC je kompatibilní se všemi běžnými druhy minerálních a syntetických olejů – nemění se viskozita oleje.
 7. Studené starty budou zlepšeny.
 8. Snižuje hluk a vibrace motoru.
 9. Optimalizuje kompresní hodnoty.
 10. Nouzový provoz při ztrátě oleje.
 11. Snižuje emise CO2, CO, HC, NOx.
 12. REWITEC zaručuje ochranu motoru nanotechnologií na celý rok!

 

rewitec-kettenspray-lancokra

 

 

V nabídce společnosti NanoProm nenajdete pouze produkty REWITEC pro automobily a motocykly, ale například i speciální sprej na řetězy či ochranný sprej na pohyblivé kovové části. Kromě produktů značky REWITEC najdete mnoho užitečných nano produktů, které jsou vhodné pro mnoho povrchů. Navštivte stránky společnosti a vyberte si podle vlastní potřeby.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2017/05/17/poznejte-produkty-rewitec/

Napsat komentář