Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Jedinečná nano ochrana pro celé auto - MujBiz.eu

«

»

Říj 06

Print this Příspěvek

Jedinečná nano ochrana pro celé auto

K našemu automobilu se snažíme chovat co nejlépe, abychom mu splatili ty roky věrných služeb. Někomu stačí, že jednou za čas zavítá do myčky, auto opláchne a o měsíc si to zopakuje. Jiní si auto více hýčkají, kupují různé produkty, šampony, kterými dodávají lesk a čistotu. Na trh v oblasti autokosmetiky zavítala i nanotechnologie. Tato inovativní technologie dokáže věci předtím nevídané.

Nano produkty dokáží změnit vlastnosti povrchů a dodat jim zcela nové a jedinečné vlastnosti. Na autě najdeme mnoho povrchů – lak, sklo, plasty, chrom nebo i textil. Na všechny tyto povrchy se dají použít nano produkty. Po nanesení se na povrchu vytvoří velmi tenká, pouhým okem neviditelná vrstva, která zabezpečí jedinečné vlastnosti. Nano ochranu čelního skla ocení řidiči nyní na podzim, protože se nám deštivých dnů ujde nepočítaně. Tekuté stěrače budou velkým pomocníkem pro ty, ktrerý absolvují denně cesty mimo města. Nano ochrana čelního skla totiž zajistí, že při rychlosti 60-70 km/h začíná odpor vzduchu tisknout kapky ze skla pryč.

Pokud se rozhodnete aplikovat nano produkt i na karoserii, určitě neolitujete. Výsledný efekt je velmi podobný, jako v případě skla. Ošetřený povrch bude odpuzovat vodu, oleje a jiné tekutiny. Znečištění se nedokáže přilnout k samotnému povrchu, proto je jeho odstranění mnohem jednodušší. Na následnou údržbu Vám bude stačit čistá voda.

Disky vypadají dobře, pokud jsou čisté a lesklé. Nano ochranou disků dodáte jedinečné vlastnosti i této části vozidla. Na údržbu stačí disky opláchnout čistou vodou.

Také v interiéru je nano produkt dobrým pomocníkem. Ať už jde o plasty na palubní desce, chromované části nebo textilní sedačky. Všechny tyto povrchy jsou vhodné pro ošetření nano produktem.

Shrňme si tedy, jaké výhody získáte aplikováním nano produktů:

  1. Hydrofobie, oleofobie a nepřilnavost nečistot.
  2. Efekt lehkého čištění.
  3. Zbytkové nečistoty snadno odstraníte pouze za pomoci vody bez použití čisticích prostředků.
  4. Odolnost vůči běžným chemikáliím, UV stabilita, odolnost vůči kartáčům v myčce aut, odolnost vůči posypové soli.
  5. Úspora času a peněz.

Jak z výše uvedených vidíte, produkty od společnosti NanoProm dokážete ošetřit prakticky celé Vaše auto. Nanotechnologie, nebo jak ji volají, technologie 21. století je schopna změnit vlastnosti povrchů k nepoznání. Vyzkoušejte i Vy inovativní nano produkty a užívejte si výhody, které Vám tato technologie nabízí.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2017/10/06/jedinecna-nano-ochrana-pro-cele-auto/

Napsat komentář