Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Kloubová oka - MujBiz.eu

«

»

Lis 05

Print this Příspěvek

Kloubová oka

Kloubová oka pro táhlové a převodové mechanismy. Hlavice kyvných ok Teatechnik jsou v provedení ocel/ocel nebo ocel/bronz. Hlavice kloubových ok mají vysokou odolnost proti opotřebení a jsou vhodná pro aplikace, kde je nutné přenášet velká zatížení střídavého směru.

Kloubová oka s vnitřním závitem PHS

Kloubová oka typ PHS jsou s vniřtřním závitem. Mají kluzné uložení – ocel na bronz. Dodávají se s maznicí. Kloubová oka jsou k dispozici s pravým a levým závitem. Těleso je vyrobeno z oceli, kloub z ložiskové oceli a uložení z vysocepevnostního bronzu.

Kloubová oka s vnějším závitem POS

Kloubová oka typ POS jsou s vnějším závitem. Mají kluzné uložení – ocel na bronz. Dodávají se s maznicí. Kloubová oka jsou k dispozici s pravým a levým závitem. Těleso je vyrobeno z oceli, kloub z ložiskové oceli a uložení z vysocepevnostního bronzu.

Nerezová kloubová oka s vnitřním závitem PHS

Nerezová kloubová oka typ PHS_ SS s vnitřním závitem. Mají kluzné uložení – nerezová ocel na PTFE. Kloubová oka jsou k dispozici s pravým a levým závitem. Jsou bezúdržbové. Těleso je vyrobeno z nerezové oceli, kloub z nerezové oceli, tvrzené.

Nerezová kloubová oka s vnějším závitem POS

Nerezová kloubová oka typ POS_ SS s vnějším závitem. Mají kluzné uložení – nerezová ocel na PTFE. Kloubová oka jsou k dispozici s pravým a levým závitem. Jsou bezúdržbové. Těleso je vyrobeno z nerezové oceli, kloub z nerezové oceli, tvrzené.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2017/11/05/kloubova-oka/

Napsat komentář