Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Hledáte originální dárek pod stromeček? Zvolte antibakteriální termo oblečení. - MujBiz.eu

«

»

Lis 08

Print this Příspěvek

Hledáte originální dárek pod stromeček? Zvolte antibakteriální termo oblečení.

Pomalu, ale jistě se blíží čas Vánoc. Jsou to nejkrásnější svátky v roce a pro každého přichází každoroční dilema, co darovat pod stromeček. Někdo je aktivní a vyřizuje dárky již nyní v listopadu, jiní mají rádi ten pravý shon a počkají si na poslední možné dny. Vždy se snažíme vymyslet nějaký originální dárek, něco jiného. Klasiky jako knížka nebo kosmetika neublíží. Máme však pro Vás jeden tip, který stojí za zvážení.

Oblečení je také dost obvyklý artikl, který najdeme pod stromečkem. Ještě více může potěšit antibakteriální termo oblečení. Tento typ oblečení v sobě skrývá mnoho výhod. Nosit se dá jako každodenní část oděvu, ale ocení ho i sportovci, kteří žijí aktivním životem. Toto oblečení se vyznačuje rychlým odvodem vlhkosti, prádlo velmi rychle schne a netřeba ho ani žehlit. Tuto vlastnost ocení hlavně hospodyňky. Antibakteriální oblečení má výborné termoizolační vlastnosti, antialergické účinky a jsou odolné vůči bakteriím.

V nabídce společnosti NanoProm najdete trička, kalhoty, mikiny, čepice, ponožky, šátky či spodní prádlo. Produkty jsou vyrobeny podle toho, v jakém prostředí se mají využívat. Je tu oblečení pro sportování v halách, ale i v chladnějším počasí, najdete i kousky pro sportování a pohyb v teplejších dnech.

Antibakteriální oblečení je k dispozici v různých velikostech a barvách. Ve barevnosti převažuje klasická bílá a černá. Termo oblečením můžete obdařit dámy, pány a i Vaše ratolesti.

Podívejme se na to, jaké výhody nabízí antibakteriální termo oblečení:

 1. Aktivně ničí i odolné bakterie.
 2. Zabraňuje tvorbě zápachu.
 3. Přiléhavý anatomický střih.
 4. Netlačící ploché švy.
 5. Příjemný a lehký materiál.
 6. Odvádí pot a nestudí.
 7. Rychleschnoucí a špíně odolný.
 8. Rezistentní proti mechanickému opotřebení.
 9. 9x pevnější než bavlna.
 10. Vysoká životnost a užitná hodnota.
 11. Není nutné prát po každém použití.

Jak vidíte z výše uvedeného, antibakteriální oblečení nabízí mnoho výhod. Proto pokud se pustíte do nákupu toho pravého pod stromeček, zapište si na seznam i antibakteriální termo oblečení od NanoPromu. Určitě tím potěšíte Vašich blízkých.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2017/11/08/hledate-originalni-darek-pod-stromecek-zvolte-antibakterialni-termo-obleceni/

Napsat komentář