Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Nechte si zhotovit obytný nebo skladový kontejner na míru - MujBiz.eu

«

»

Úno 20

Print this Příspěvek

Nechte si zhotovit obytný nebo skladový kontejner na míru

Obytné, skladové či kancelářské kontejnery se dnes těší velké oblibě. Představují cenově výhodné a také rychlé řešení pro každého, kdo hledá nějaké nenáročné vlastní prostory. Kontejnery se vždy navrhují na míru a maximálně se tedy přizpůsobí vašim specifickým požadavkům. Nechte si udělat nabídku od společnosti IMECON Containers a sami posuďte přednosti tak populárních kontejnerů.

Jaký kontejner si vybrat?

Společnost IMECON Containers nabízí kontejnery v takzvaných modulárních řadách. Velmi populární jsou jejich obytné kontejnery, sloužící pro příležitostné bydlení. Nacházejí využití například na stavbách a slouží i třeba jako vrátnice nebo kanceláře. Mnoho lidí také hledá alternativní možnosti bydlení. Pokud tedy momentálně neusilujete o novostavbu ze solidního materiálu (ze dřeva či z cihel) a máte k dispozici nevyužitý pozemek, můžete investici do obytného kontejneru zvážit a získat lusknutím prstu vlastní nenáročné bydlení.

Dále jsou velmi populární sanitární kontejnery nebo technologické kontejnery, ideální třeba ke skladování zásob a k dalším podobným účelům. Svůj vlastní kontejner si můžete vybrat dle již realizovaných řešení nebo sdělit své konkrétní požadavky (e-mailem, telefonicky či na osobní schůzce) a kontejner si nechat navrhnout. Přece jen do něj musíte investovat své prostředky a měl by co nejvíce vyhovovat vašim konkrétním požadavkům.

Výroba kontejnerů včetně dopravy

Ve firmě IMECON Containers pro vás kontejner nejen vyrobí, ale také vám ho dovezou na určené místo. Kontejnery exportují do celé Evropy a na vaše přání vám ho tedy dovezou i do zahraničí. Tyto modulární stavby nabízejí včetně bohaté nabídky příslušenství. Sice výroba kontejnerů není vůbec ničím jednoduchým, zde k ní však mají potřebné certifikáty a pracují i s pečlivostí proškolených a zkušených zaměstnanců. Více informací o modulárních kontejnerech, vhodných pro celou řadu účelů, naleznete na webu imecon.cz.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2018/02/20/nechte-si-zhotovit-obytny-nebo-skladovy-kontejner-na-miru/

Napsat komentář