Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Ložiska ASW i pro nejnáročnější zákazníky - MujBiz.eu

«

»

Bře 26

Print this Příspěvek

Ložiska ASW i pro nejnáročnější zákazníky

Specialistou na výrobu rozmanitých typů ložisek je firma ASW Valivá ložiska, která na náš trh dodává jen ty nejkvalitnější produkty. Byla založena již roku 1991 a její pracovníci mají tak bohaté zkušenosti a jsou vám schopni dobře poradit s nákupem. Již v roce založení se společnost prezentovala jako výhradní zástupce výrobce ložisek ROLLWAY pro ČR a SR.

Kvalitní ložiska a ložisková tělesa různých značek

Firma ASW Valivá ložiska je dnes distributorem nejen značky ROLLWAY, ale i třeba pro výrobce MTK, IKO, McGILL nebo HFB. Dodává také ložiska do vysokých teplot BECO nebo speciální výkresová ložiska AWT. Na přání vám zde individuálně zajistí i ložiska od dalších výrobců. Plně tak vyhoví vašim specifickým přáním a požadavkům. Pro zlepšení kvality nabízených služeb využívají normy ISO DIN 9002 a ISO 9001:2000.

Všem odběratelům v ASW garantují široký sortiment, vysokou jakost a také spolehlivost dodávaného zboží, která rozhodně není všude samozřejmostí. Díky bohatým zkušenostem, které pracovníci společnosti sbírali po dobu 23 let, máte jistotu odbornosti a kompetence.

Valivá i lineární ložiska

Na webových stránkách asw-loziska.cz získáte přehled o sortimentu společnosti, jelikož zde naleznete nabízené produkty rozdělené do několika kategorií. První velkou skupinou jsou valivá ložiska, rozdělující se na kuličková, válečková, soudečková, kuželíková, jehlová a kladky. Dále tu na vás čeká moderně a kvalitně zpracovaná lineární technika, zahrnující třeba kuličkové lineární vedení nebo válečkové lineární vedení. Nabízejí zde též kuličková pouzdra.

Za zmínku dále stojí ložisková tělesa, velkorozměrová ložiska či ložiska do vysokých teplot. Ačkoliv se jedná o méně poptávané produkty, tak i ty si najdou své zákazníky. V případě zájmu o další informace, nabídku a cenovou kalkulaci kontaktujte přímo společnost ASW Valivá ložiska.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2018/03/26/loziska-asw-i-pro-nejnarocnejsi-zakazniky/

Napsat komentář