Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Sklápěcí korby a valníkové plošiny pro nákladní či vojenské automobily - MujBiz.eu

«

»

Kvě 24

Print this Příspěvek

Sklápěcí korby a valníkové plošiny pro nákladní či vojenské automobily

Specialistou na výrobu valníků, korb či hydraulických systémů je společnost Valníky Porgest, která má na českém trhu mnohaletou historii a také široké uplatnění. Poptáváte zemědělskou nástavbu? Vybíráte vhodnou valníkovou plošinu nebo sklápěčovou korbu? Pak se na ni můžete obrátit a nechat si sestavit nabídku individuálně na míru svým specifickým přáním, požadavkům a možnostem.

Široká nabídka pro průmysl i zemědělství

Ve firmě Valníky Porgest vám maximálně vyjdou vstříc. Specializují se zde na výrobu ostatních motorových vozidel, včetně nástaveb a na konstrukční a projektovou činnost ve strojírenství. Poptat zde tak můžete sklápěčové korby pro nákladní automobily všech značek nebo třeba valníkové plošiny pro civilní a vojenská vozidla. V nabídce zde mají také nádrže na pohonné hmoty a oleje.

Mimo to firma Valníky Porgest nabízí i celou škálu doplňkových služeb, mezi něž patří přestavby vozidel dle předpisu ADR, montáž hydraulických systémů, úpravy a servis vozidel, pálení laserem a plasmou pomocí CNC pálících strojů či ohýbání dílů na CNC ohraňovacím lise. Kompletní nabídku služeb naleznete přímo na webových stránkách firmy, tedy na adrese porgest.cz.

Vyjeďte na pole s moderní technikou

Valníky a korby nacházejí široké využití, a to například i v zemědělství, které zejména v posledních letech zažívá zásadní změny a také klade stále větší důraz na efektivitu výroby. Protože se kladou čím dál vyšší nároky na techniku, je potřeba jít s dobou a vhodně investovat finanční prostředky. Firma Porgest vám nabízí moderní řešení.

Navštivte její webové stránky porgest.cz, kde naleznete více užitečných informací, i co se například ochrany životního prostředí nebo využívání nových technologií týká. Pořídíte zde tedy výhodně nové korby, plošiny či nástavby a také můžete vhodně investovat peníze do úpravy a servisu svých současných vozidel.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2018/05/24/sklapeci-korby-a-valnikove-plosiny-pro-nakladni-ci-vojenske-automobily/

Napsat komentář