Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Tepelné čerpadlo šetří peníze ihned, není to jen hudba budoucnosti - MujBiz.eu

«

»

Kvě 24

Print this Příspěvek

Tepelné čerpadlo šetří peníze ihned, není to jen hudba budoucnosti

Už vás nebaví platit vysoké účty za energie? Přemýšlíte, jak během dlouhé zimy ušetřit za vytápění? Pak se rozhodněte pro tepelné čerpadlo. Ideální čas na jeho pořízení a montáž nastává právě teď. Pokud navíc pořízení čerpadla řešíte v rámci rekonstrukce, můžete dosáhnout i na zajímavou dotaci. Není tak vůbec pravda, že je vhodné pouze do novostaveb. Ba naopak, majitelé starších rodinných domů s ním můžou velmi znatelně ušetřit.

Proč investovat do tepelného čerpadla

Tepelné čerpadlo funguje na základě alternativních energií. K ohřevu vašeho příbytku využívá vodu z hlubinných vrtů či plošných kolektorů nebo okolní vzduch. Lze ho napojit jak na existující topný systém (například na běžné radiátory) i vést do podlahového topení. Další možností je šíření tepla vzduchem. Předpokládá se spolupráce tepelného čerpadla a elektrokotle, zároveň lze realizovat i řízení větrání nebo jiné nadstandardní doplňky pro komfortnější bydlení.

Máte zájem o tepelné čerpadlo? Přemýšlíte, že do něj investujete? Jestliže jste z Moravy, můžete se obrátit na společnost Centrum tepelných čerpadel, která vám připraví nabídku na míru vašim specifickým požadavkům. Nabízejí zde velmi kvalitní tepelná čerpadla. Ostrava či Olomouc jsou hlavními místy jejich působení.

Jaké vybrat tepelné čerpadlo

Zde vám samozřejmě rádi poradí s výběrem ideálního řešení. Abyste však získali lepší přehled, můžete se podívat na jejich webové stránky cerpadla-ostrava.cz a zjistit si tak užitečné informace o tepelných čerpadlech země-voda či vzduch-voda. Právě tepelná čerpadla země voda jsou dnes hojně využívaná, protože k ohřátí vašeho domova používají energii obsaženou v zemi či ve spodní vodě.

Zde pracují s tepelnými čerpadly NIBE ENERGY SYSTEMS, která se řadí mezi jedna z nejlepších a nejrozšířenějších v severní Evropě. Jsou ideální pro vytápění rodinného domu, ohřev teplé vody, ohřev vody v bazénu, větrání i chlazení.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2018/05/24/tepelne-cerpadlo-setri-penize-ihned-neni-to-jen-hudba-budoucnosti/

Napsat komentář