Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Kde koupit Bitcoin nebo Ethereum? - MujBiz.eu

«

»

Čec 05

Print this Příspěvek

Kde koupit Bitcoin nebo Ethereum?

Kde koupit Bitcoin

Bitcoin je první kryptoměna, která spatřila světlo světa v roce 2009. První nákup za Bitcoin byly 2 pizzy za 10 000 Bitcoinů. Dnes v roce 2018 má tato virtuální měna hodnotu několik tisíc dolarů. Proto je Bitcoin stále více populární a jako investici si jej kupuje čím dál více lidí i velkých institucí, které vidí v Bitcoinu budoucnost. Koupit jej lze na několika ověřených směnárnách za Koruna nebo Euara, nejlepší směnárny a burzy kryptoměn, kde se dá koupit Bitcoin najdete třeba na webu krypty.cz Najdete zde také kryptoměny seřazeny přehledně podle tržní kapitalizace, kurzy a grafy jednotlivých alternativních kryptoměn.

Kde koupit Ethereum

Stejně tak Ethereum patří mezi více známé kryptoměny. Tuto kryptoměnu založil Vitalik Buterin ke konci roku 2013. Koupit Ethereum je velice snadné. Návody a recenze najdete na webu . Stačí si rozkliknout nebo ve vyhledávání na krypty.cz najít jednotlivou kryptoměnu a najít zde burzu, kde se hledaná kryptoměna nejvíce objevuje.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2018/07/05/kde-koupit-bitcoin-nebo-ethereum/

Napsat komentář