Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Kubánské speciality - MujBiz.eu

«

»

Čec 18

Print this Příspěvek

Kubánské speciality

Když se řekne kubánský rum, málokdo tuší, že existuje pět desítek tohoto lahodného nápoje. Na Kubu jsme poprvé vycestovali v roce 2003 a tuto ostrovní zemi jsme si zamilovali. A rozhodli jsme se, že ty nejlepší delikatesy, které Kuba nabízí, začneme dovážet k nám. K vyhledávaným luxusním destilátům patří právem kubánský rum: Vyrábí se už od konce 16. století a získal si celosvětovou oblibu.

A jaké by to bylo posezení se skleničkou rumu, kdyby na stole neležel vynikající kubánský doutník? Fajnšmekři moc dobře vědí, že nejlepší tabák na světě roste právě na tomto ostrově. Věhlasné kubánské doutníky si oblíbil a proslavil i známý politik Winston Churchill, po němž je jeden druh dokonce pojmenován. Pokud se chystáte na Kubu, máme pro vás výbornou zprávu: nakoupíte-li v našem e-shopu za více než 10 000 Kč během jednoho roku, získáte vízum zcela zdarma. Cena víza na Kubu se přitom může vyšplhat až na částku 1 500 Kč. Náš kubánský koloniál nabízí kromě rumu a doutníků i špičkovou kávu a cukr.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2018/07/18/kubanske-speciality/

Napsat komentář