Warning: Declaration of gtrans::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /DISK2/WWW/mujbiz.eu/www/wp-content/plugins/gtrans/gtrans.php on line 0 Ložiska - MujBiz.eu

«

»

Srp 02

Print this Příspěvek

Ložiska

Psal se rok 1991, kdy jsme našim zákazníkům poprvé nabídli ložiska prestižní americké společnosti Rollway. V té době jsme byli výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Tak, jak naše firma postupně rostla a sílila, tak jsme také reagovali i na nové požadavky našich klientů. Proto jsme do naší nabídky zařadili i výrobky, které se vyrábějí v oblasti Evropy a Japonska. Díky naší dlouholeté a prověřené spolupráci s nejvýznamnějšími dodavateli tohoto sortimentu garantujeme našim zákazníkům vysokou jakost nabízeného zboží.

Pokud jde o valivá ložiska, rozhodně máme co nabídnout. Jde zejména o ložiska kuličková, válečková, soudečková, jehlová a kuželíková. Stejně tak lineární technika patří k vyhledávanému zboží v rámci našeho sortimentu. Zájem je především o kuličkové lineární vedení, válečkové lineární vedení nebo kuličková pouzdra.

A protože si našich zákazníků vážíme a záleží nám na jejich spokojenosti, zavedli jsme systém řízení jakosti podle normy ISO DIN 9002 v roce 1996 a později jsme implementovali také ISO 9001:2000.

Permanent link to this article: https://mujbiz.eu/2018/08/02/loziska/

Napsat komentář